Arslan Avukatlık Bürosu

Arslan Avukatlık Bürosu Av. Ahmet ARSLAN ve Av. Büşra ARSLAN öncülüğünde Bakırköy, İstanbul'da kurulmuş olup, faaliyet gösterdiği çalışma alanlarında tecrübeli avukatlarıyla müvekkillerine hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmetleri sunmaktadır.

Arslan Avukatlık Bürosu avukatları; avukatlık hizmetlerini müvekkillerine sunarken, hukukun üstünlüğüne olan inancıyla; herkesin sahip olduğu adil yargılanma hakkına en üst seviyede ulaşabilmesini sağlama ve hem kişisel hem de toplumsal adaletin sağlanmasında katkıda bulunabilme tutkusuyla hareket etmektedir.

Avukatlık mesleğinin onuruna yakışır şekilde ve etik değerlerine bağlı kalarak, hukuki sorunları analiz etme ve çözüme kavuşturmaya yönelik akademik çalışma titizliğimiz ile sürekli gelişme idealimiz temel dinamiğimizi oluşturmaktadır.

Arslan Avukatlık Bürosu olarak başta; Ceza Hukuku, Ticaret Hukuku, Vergi Hukuku, Aile Hukuku, Borçlar Hukuku, İcra Hukuku ve Sağlık Hukuku alanlarında olmak üzere bir çok farklı alanda uzman avukatlarıyla hizmet sunmaktadır.

İstanbul merkezli faaliyet gösteren ofisimiz Ankara, İzmir, Bursa başta olmak üzere Türkiye'nin bir çok şehrinde kişi ve kurumlara avukatlık hizmetleri vermektedir. Yine ikamet yeri fark etmeksizin Türkiye'nin her yerinden hukuki danışmanlık talebi olan kimselerin internet sitemizde yer alan iletişim numaraları veya "Avukata Sor" uygulaması aracılığıyla avukatlarımızla hukuki problemlerini paylaşarak, danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilmeleri mümkündür.